Урок 1-2
Клас. 7
Тема. Кіно і театр.
Мета. Освітня – ознайомити
учнів із новим лексичним матеріалом за темою уроку, ознайомити з видами
та жанрами кіно,
навчати учнів сприймати та розуміти текст на слух, висловлювати та
обґрунтовувати
власну точку зору.
Розвиваюча – продовжувати розвивати
навички аудіювання (фонетичний та інтонаційний
Слух, увагу,
пам'ять, образне та логічне мислення, сприяти розвитку мовної здогадки),
Розвивати
комунікативні здібності учнів.
Виховна – виховувати в учнів любов
до мистецтва.
Практична – активізувати лексичний
матеріал уроку, вдосконалювати техніку читання та
Навички перекладу
тексту, практикувати учнів в усному мовленні та аудіюванні,
Обладнання: зошит,
підручник, тематичні малюнки, картки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Оголошення теми та мети уроку.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
Бесіда з учнями про
їх смак в області кіно.
Скласти синками.
Розучування
скоромовки.
From the cinema to the theatre.
From the theatre to the cinema.
From the cinema to the theatre,
From the theatre to the cinema.
2. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Уведення
нового лексичного матеріалу.
Словникова робота.
Вправи на закріплення нового лексичного матеріалу.
2. Вдосконалення
техніки читання та навичок усного мовлення.
Вправа 3, стор.81.
Читати текст і заповнити табличку.
Вправа 4, стор.82.
Бесіда за запитаннями. Вправа «Мікрофон».
Read and guess the word.
·
A
kind of film telling about the life of cowboys in America. (a western)
·
A
film that is funny or has a happy ending. (a comedy)
·
A
kind of film about dangerous and exciting situations. (an adventure film)
·
A
kind of film telling about some military events. (a war film)
·
A
person who comes to the cinema to watch some film. (a viewer)
·
The
set of events in any story or a play. (a plot)
·
A
film using drawing and not real people or animals. (a cartoon)
·
A
film about the life in the future, often describing space travel and life on
other planets. (a science fiction film)
·
A
place in the theatre where actors and actresses perform the plays. (a stage)
·
A
theatrical performance where actors express their feelings with the help of
dance. (a ballet)
3. Аудіювання.
Вправа 3, стор.83.
Прослухати діалог. На перевірку розуміння змісту тексту виконати вправу 4,
стор.84
4. Письмо.
Вправа «Розбитий діалог».
З’єднати частини
діалогу.
-
Shall we go
and see a film on Saturday afternoon?
|
-
I’m busy at
the weekend. How about a weekday evening instead?
|
-
Would you like
to see a romantic comedy?
|
-
Maybe. I quite
like romantic comedies, but I’d rather see a thriller.
|
-
What about
Wednesday?
|
-
Wednesdays are
good for me.
|
-
Do you like
horror films?
|
-
No, I find
them too scary.
|
-
Do you like
musicals?
|
-
Yes, musicals
are my favourite type of film.
|
-
Which cinema shall we go to? How about the
IMAX?
|
-
The IMAX is
too far away. We need a bus to get there.
|
-
I’d like to go and see a cowboy film. What do you
think?
|
-
I am not keen
of western. I’d prefer to watch a different kind of film.
|
-
Shall we go to
the cinema tomorrow afternoon?
|
-
Afternoons are
difficult for me. I’d need to look after my sister.
|
5. Робота
з текстом.
Listen to the
text about Charlie Chaplin and do the tasks.
This is a funny story about Charlie Chaplin.
He was a talented theatre and film actor. It happened when the great actor
became world famous. Once it was announced that a competition would be held to
see who could act like Charlie Chaplin. The actors who wanted to take part in
that competitions had to dress like Chaplin. They had to walk like Chaplin.
They had to act out one of the roles in a Chaplin picture. When Charlie Chaplin
heard about the competition, he decided, as a joke, to take part in the competition
himself. But he kept his plan a secret from everybody. When the results of the
competition were announced Charlie Chaplin was very much surprised. He didn’t
win the first prize.
Game “True or
false”.
·
Charlie
Chaplin was a famous chemist.
·
That
story happened when the actor became world famous.
·
A
competition was held to see who could act like Chaplin.
·
Charlie
Chaplin decided to take part in the competition himself.
·
Charlie
Chaplin won the first prize in the competition.
Work with cards.
Put the sentences in the correct order.
1)
He
kept his plan a secret from everybody.
2)
He
was a talented theatre and film actor.
3)
Once
it was announced that a competition would be held to see who could act like
him.
4)
He
decided to take part in the competition himself.
5)
He
didn’t win the first prize.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Підсумок
уроку.
2.
Домашнє
завдання.
Вправа 6, стор.84
Урок 3
Клас. 7
Тема. Кіно і театр.
Підтема. Похід
в кіно.
Мета. Освітня – ознайомити
учнів із новим лексичним матеріалом за темою уроку, навчати сприймати
та розуміти текст на
слух, працювати з діалогами, навчати планувати свою відповідь.
Розвиваюча – продовжувати розвивати
навички аудіювання (фонетичний та інтонаційний слух,
мовну здогадку, логічне мислення,
пам'ять, увагу), розвивати навички усного мовлення.
Виховна – виховувати культуру
поведінки та спілкування в громадських місцях, виховувати в
учнів естетичний
смак.
Практична – активізувати лексичний матеріал
уроку, вдосконалювати техніку читання та навички
перекладу тексту,
тренувати учнів в усному мовленні та писемному (діалоги).
Обладнання: зошит,
підручник, картки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Оголошення теми та мети уроку.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
Розучування
скоромовки.
From the cinema to the theatre.
From the theatre to the cinema.
From the cinema to the theatre,
From the theatre to the cinema.
2. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Уведення
нового лексичного матеріалу.
Ознайомити учнів із
новим лексичним матеріалом.
Вправи на
закріплення вивченої лексики.
2. Вдосконалення
техніки читання.
Вправа 1, стор.85.
Прочитати діалоги.
Вправа 3, стор.88.
Прочитати текст. На перевірку розуміння прочитаного виконати вправу 4, стор.88
3. Розвиток
навичок аудіювання та усного мовлення.
Вправа 2, стор.86.
Прослухати лист. На перевірку розуміння прослуханого заповнити пропуски в
реченнях у вправі 3, стор.86.
Вправа 1, стор.88.
Бесіда за запитаннями.
Listen to the dialogue and complete the form.
Cinema ______________________
Film ________________________
Date_________________
, Saturday.
Row_________________________
TELEPHONE CONVERSATION
— Hello. Is this Tom?
— Yes, it’s me.
Who am I talking to?
— It’s Henry.
— Hi, Henry! How are you?
— I’m fine, thank you. Tom, are you free on
Friday evening?
— Friday
evening? Is this the 13th?
— No, Thursday
is the 13th. Friday is the 14th.
— Sorry, I’m busy on Friday. But what’s the
matter?
— I’d like to go
to the cinema and I hoped you would join me.
— And what is
on?
— A new comedy «Crazy Cousins» is on at the
«Plaza» cinema. It must be very funny.
— Henry, can we
go to the cinema some other day?
— No problem. Is Saturday OK with you?
— Yes, I’m free
on Saturday.
— Then I’ll buy tickets. What row do you
prefer to sit in?
— Not very close to the screen. I think row 12
or 13 will be fine.
— As for me, I
think row 12 will be better.
— I don’t mind,
Henry. What time shall we meet?
— Let’s meet at
quarter to six in front of the cinema.
— Good. Bye then, see you on Saturday.
— See you, Tom.
4. Письмо.
Лексична вправа.
Match the words.
1) Cowboy
|
a) Comedy
|
2) Monster
|
b) Fantasy
|
3) Kiss
|
c) Western
|
4) Laugh
|
d) Science fiction
|
5) Explore
|
e) Action
|
6) Alien
|
f) Horror
|
7) Wizard
|
g) Adventure
|
8) Explosion
|
h) romance
|
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Підсумок
уроку.
2.
Домашнє
завдання.
Скласти речення з
новими лексемами.
Урок 4
Клас. 7
Тема. Кіно і театр.
Підтема. Відвідування
театру.
Мета. Освітня – ознайомити
учнів із новим лексичним матеріалом за темою уроку, навчати правилам
поведінки в
громадських місцях, навчати висловлювати та обґрунтовувати власну
точку зору.
Розвиваюча – продовжувати розвивати
навички читання та письма, розвивати комунікативні
здібності учнів,
розвивати прагнення до самоосвіти.
Виховна – виховувати культуру
поведінки в громадських місцях, виховувати прагнення до
пізнання нового.
Практична – активізувати лексичний
матеріал уроку, вдосконалювати техніку читання та навички
перекладу тексту,
тренувати учнів в усному мовленні та письмі.
Обладнання: зошит,
підручник, картки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Оголошення теми та мети уроку.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
Put the
sentences in the correct order.
-
After
entering the foyer you should go to the cloakroom to leave your coat and hat.
-
After
the first part of the performance the lights go up and the interval starts.
-
The
musicians sit and play music in the orchestra pit next to the stage.
-
At
the end of the performance you take your coat from the cloakroom and leave the
theatre.
-
You
show your ticket to the usher, who stands at the entrance.
-
People
come to the theatre to watch comedies, tragedies and dramas.
-
The
third bell rings and the performance begins.
-
Then
you find your seat in the hall.
-
During
the interval you can go to the buffet.
-
First you go to
the ticket booth to buy tickets.
2. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Уведення
нового лексичного матеріалу.
Словникова робота.
Виконати вправи на закріплення лексичного матеріалу.
2. Розвиток
навичок усного мовлення.
Вправа 2, стор.90.
«Ланцюжок». Скласти речення за схемою на словами.
Вправа 4, стор.92.
За реченням знайти і оголосити інформацію з тексту.
3. Вдосконалення
техніки читання.
Вправа 3, стор.91.
Прочитати та перекласти театральні афіші.
4. Аудіювання.
Прослухати діалог і
виписати правдиві твердження.
Peter. Hey, Trish, how about going to the cinema tonight?
Trish. Sounds great! What would you like to see?
Peter. I don’t know … how about that new horror movie at the Panorama Cinema?
Trish. Oh, I heard about that. It sounds a little scary to me. I’m keen on
romantic movies. Or maybe a romantic comedy.
Peter. No way! I hate such boring things!
Trish. Really? Well then, what kinds of movies do you like?
Peter. I guess I’m crazy about action and adventure type of movies.
Trish. Well I guess they are okey, if they are not too bloody. I also heard
about this great new musical that just came out. What do you think about that?
Peter. Musical? I don’t know. That doesn’t sound too exciting. Is there
anything we can agree on?
Trish. It doesn’t seem like it. Oh, I remember another movie that came out last
week. It’s a mystery and it had a little romance and some action, too. I heard
it’s pretty exciting because nobody can guess who the killer is and it has a
surprise ending. What do you think about that one?
Peter. I guess that doesn’t sound too bad. What time does it start?
Say if the
following statements true or false.
1.
Trish
really hates action and adventure movies. –
2.
Peter
likes movies about love. –
3.
A
horror movie is frightening.
+
4. Trish likes musicals. +
5. Action and adventure movies are not Peter’s favourite film
genres. –
6.
A
new mystery movie came out yesterday. –
7.
Peter
and Trish both like mysteries.
+
5. Практикування
учнів у письмі.
Вправа 6, стор.93.
Заповнити пропуски в реченнях.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Підсумок
уроку.
2.
Домашнє
завдання. Вивчити
лексику.
Урок 5
Клас. 7
Тема. Кіно і театр.
Підтема. Засоби
театру та кіно.
Мета. Освітня – ознайомити
учнів із основними засобами театру та кіно, навчати описувати предмети
та давати їм
характеристику, поглиблювати знання учнів про сучасну всесвітню
культуру.
Розвиваюча – продовжувати розвивати
навички читання та комунікативні здібності учнів,
розвивати навички писемного
мовлення.
Виховна – виховувати вміння
планувати свій відпочинок, виховувати прагнення до самоосвіти.
Практична – вдосконалювати техніку
читання та навички перекладу тексту, практикувати
учнів в усному
мовленні та письмі.
Обладнання: зошит,
підручник, картки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Оголошення теми та мети уроку.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
Вивчення прислів’я.
“We should play to live, not live to play”
Гратися живучи, жити граючи.
Match two
parts of the sentences.
Although the weather was rainy
|
since our childhood.
|
She wrote a note to her husband
|
she returns from Europe.
|
We have known each other
|
they decided to continue their journey.
|
First he made a phone call and then
|
he was talking to our friends.
|
She is going to meet her friends as soon as
|
explained the situation to Ben.
|
We couldn’t buy the flowers because
|
before leaving the house.
|
When I saw my brother
|
her children were washing up.
|
They missed the bus and as a result
|
we didn’t have enough time.
|
She was cooking supper while
|
they were late for the party.
|
2. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Розвиток
навичок усного мовлення.
Вправа 1, стор.94.
бесіда за запитаннями. «Мікрофон».
2. Письмо.
Вправа 2, стор.94.
З’єднати частини речень.
3. Вдосконалення
техніки читання.
Вправа 3, стор.95.
Прочитати та перекласти афіші.
Вправа 4, стор.96.
Заповнити табличку інформацією з прочитаних афіш.
4. Лексична
вправа. Робота з табличкою.
З’єднати назву
фільму з його жанром.
1) Pirates of the Caribbean
|
a) animated cartoon
|
2) Star wars
|
b) horror film
|
3) Kung Fu Panda
|
c) war film
|
4) Zombies Nightmare
|
d) romantic comedy
|
5)Pearl harbor
|
e musical
|
6) The Sixth Sense
|
f) science fiction
|
7) Legally Blonde
|
g) thriller
|
8) The sound of Music
|
h) action
|
9) Die Hard
|
i) adventure film
|
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Підсумок
уроку.
2.
Домашнє
завдання.
Вправа 5, стор.96
Урок 6
Клас. 7
Тема. Кіно і театр.
Підтема. Перегляд
опери.
Мета. Освітня – навчати
учнів складати діалоги та співпрацювати у парах, навчати читання з метою
отримання
необхідної інформації та подальшим розумінням змісту тексту,
навчати сприймати
та розуміти текст на слух.
Розвиваюча – продовжувати розвивати
навички аудіювання (фонетичний та інтонаційний слух,
увагу, пам'ять,
логічне мислення, мовну здогадку), розвивати навички усного та
писемного
діалогічного мовлення.
Виховна – виховувати повагу до
поглядів та смаків інших людей.
Практична – активізувати та
повторити лексичний матеріал теми, повторити та закріпити на
письмі граматичний
матеріал – модальні дієслова, розділові запитання, вдосконалю-
вати техніку
читання та навички перекладу тексту, тренувати учнів в усному
мовленні та
аудіюванні.
Обладнання: зошит,
підручник, картки.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Оголошення теми та мети уроку.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
Read and
guess the word.
* A person who meets the viewers at the entrance of the theatre.
(an usher)
* A group of people singing during the performance. (the
chorus)
* A gadget which
helps you to see the stage and the actors better during the performance. (opera
glasses)
* A person who
comes to the theatre to see a performance. (a spectator)
* A place in the
theatre where spectators sit and watch a performance. (a theatre hall)
* A place in the theatre where you can buy tickets for
the performance. (a ticket booth/a ticket box office)
* A break between the parts of a performance. (an
interval)
* A performance in which the actors sing instead of
speaking. (an opera)
2. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Аудіювання.
Вправа 1, стор.97.
Прослухати діалог.
2. Робота
в парах. Складання діалогу.
Ask your partner and compare the answers.
You Your partner
What theatres have you visited? ____________________________________________
Did you visit the theatre when you were a child?
____________________________________________
What performances did you watch? ____________________________________________
What performances did you like? ____________________________________________
What performances did you dislike?
____________________________________________
With whom did you go to the theatre?
____________________________________________
|
3. Вдосконалення
техніки читання та навичок усного мовлення.
Вправа 2, стор.97.
Прочитати текст.
Вправа 3, стор.97.
Дати відповіді на запитання до тексту.
4. Повторення
граматичного матеріалу. Практикування учнів у письмі.
Граматичні вправи
на повторення граматики.
1)
Мені
потрібно трохи грошей купити білет до театру.
2)
Глядачам
слід поводитися тихо під час вистави.
3)
Можна
зайняти своє місце?
4)
Ви
не повинні голосно розмовляти у кінотеатрі.
-
I
know many kinds of films, __________?
-
They
watched an amazing performance last week, ____________?
-
Will
you come with us to the cinema, ______________?
-
My
sister doesn’t like horror films, _________________?
Make up your own
sentences.
5. Робота
з табличкою.
Places to go
|
Things to see
or do
|
theater
|
|
cinema
|
|
music hall
|
|
museum
|
|
party
|
|
gymnasium
|
|
art gallery
|
|
concert hall
|
|
café
|
|
park
|
|
stadium
|
|
shops
|
|
club
|
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Підсумок
уроку.
2.
Домашнє
завдання.
Граматична вправа.
Урок 7
Клас. 7
Тема. Кіно і театр.
Підтема. Кіностудія
імені О. Довженка.
Мета. Освітня – ознайомити
учнів із кіностудією О. Довженка та компанією Уолта Діснея, залучати
дітей до діалогу
культур, навчати усного мовлення за темою уроку.
Розвиваюча – розвивати вміння
критично мислити, будувати та грамотно висловлювати власні
думки,
продовжувати розвивати навички читання та інтелектуальні здібності учнів.
Виховна – виховувати повагу до людей
мистецтва.
Практична – повторити вивчений
граматичний та лексичний матеріал з теми, вдосконалювати
техніку читання
та навички перекладу тексту, практикувати учнів в усному мовленні
та письмі.
Обладнання: зошит,
підручник, картки для читання.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
Оголошення теми та мети уроку.
1. Уведення в іншомовну атмосферу.
From the cinema to the theatre.
From the theatre to the cinema.
From the cinema to the theatre,
From the theatre to the cinema.
Розучування
прислів’я.
Life is short, art is long
Життя – коротке, мистецтво – вічне.
2. Перевірка домашнього завдання.
ІІ. Основна частина уроку.
1. Розвиток
навичок усного мовлення.
Вправа 1, стор.98.
Заповнити пропуски артиклями, де це необхідно.
Робота в парах.
Answer the
questions and ask your partner.
1)
Do
you like to watch comedies?
You: ___________________________________________________________
Your
partner: ____________________________________________________
2)
Who
is your favourite comic actor?
You: ____________________________________________________________
Your partner:______________________________________________________
3)
What
is your favourite comedy film/television programme?
You: ___________________________________________________________
Your
partner:____________________________________________________
4)
Do
you like to read comic books?
You:___________________________________________________________
Your partner: ___________________________________________________
5)
What
comic book do you like most of all?
You:___________________________________________________________
Your partner:____________________________________________________
6)
Do
you like to watch comedies at the theatre?
You:____________________________________________________________
Your partner_____________________________________________________
2. Вдосконалення
техніки читання. Робота з текстом.
Вправа 2, стор.99.
Прочитати текст про кіностудію О. Довженка.
Робота з картками.
Опрацювати текст про кінокомпанію Уолта Діснея.
WALTER DISNEY
Walter Disney was an American
cartoon artist and a producer of animated films. Disney was born in Chicago,
Illinois, in 1901. He left school at the age of 16, but later studied briefly
at art schools in Chicago and in Kansas City. In 1923 he began to produce
animated motion pictures in Hollywood in partnership with his brother Roy O.
Disney. Disney’s most popular cartoon character Mickey Mouse was first
introduced in the cartoon “Plane Crazy”. A lot of other characters such as
Donald Duck and Pluto, the dog have become popular all over the world. In 1955 Walt
Disney Productions, Ltd., opened a huge amusement park called Disneyland in
Anaheim, California. Disney World opened near Orlando, Florida, in 1971. Walter
Disney died in 1966 . During his career as a filmmaker Disney received 26
Academy Awards .
3. Письмо.
Вправа 3, стор.99.
Скласти речення з поданих слів.
ІІІ. Заключна частина уроку.
1.
Підсумок
уроку.
2.
Домашнє
завдання.
Вправа 4, стор.100
Хороші матеріали.
ВідповістиВидалитиДуже дякую. Матеріал підібраний вдало.
ВідповістиВидалити\
Чудовий підбір матеріалу.Дякую
ВідповістиВидалитиДякую за вашу роботу.
ВідповістиВидалити